Zahraniční výstavy

Zahraniční výstavy - zaslané výsledky

odrážka

Slovensko 

Harvey z Letohradského ranče

8.12.2018 - MVP Nitradog, třída mladých, rozhodčí Molnár Zsolt (RO)V1, CAJC, BOS.

9.12.2018 - MVP Nitradog, třída mladých, rozhodčí Mataković Bojan (HR): V1, CAJC, BOS.

Získán titul Slovenského šampiona krásy mladých!

Harvey

odrážka

Německo

Ansgar vom goldenen Auenland 
16.11.2018 - MVP Bundessieger výstava, Dortmund - třída mladých rozhodčí Dr. Ch.Pries:V2, Res.CAJC

17.11.2018 - MVP Dortmund - třída mladých, rozhodčí B.Greisler: V1, CAJC

Ansgar

odrážka

Německo

Arcturus Wepwawet 
16.11.2018 - MVP Bundessieger výstava, Dortmund - třída otevřená, 
rozhodčí Dr. Ch.Pries: V1, A.Dt.Ch.(VDH), CACIB, CAC, BUNDESSIEGER 2018.

17.11.2018 - MVP Dortmund - třída otevřená, rozhodčí B.Greisler: V1, A.Dt.Ch.(VDH), CAC.  

Dsc_0276

odrážka

Polsko

EURO DOG SHOW VARŠAVA 2018

Gwenn z Letohradskeho ranče - třída mladých

13.10.2018 EUROPEAN JUNIOR WINNER 2018

14.10.2018 POLSKÝ JUNIOR ŠAMPION

Gwenn001Gwenn002

odrážka

Slovensko

Klubová výstava Landseer klubu SK  7.10.2018

ARCTURUS Wepwawet, třída otevřená, rozhodčí Marion Brosch: V1, CAC,

Mladý pes roku 2017 Landseer klubu SK,Klubový šampion mladých Landseer klubu SK.

Artur2

odrážka

Rakousko

IHA Tulln 29.9.2018

ATIK Wepwawet - třída otevřená, rozh. Machetanz (DE) - Exc. 1, CACA, CACIB, BOB

IHA Tulln 30.9.2018

ATIK Wepwawet - třída otebřená, rozh. Ehrenreich (AUT) - Exc. 1, CACA 

odrážka

Slovensko

MVP Bratislava 19.8.2018

GWENN z Letohradského ranče - V1, CAJC, BOJ, BOB.

42663287_272163046758166_4395735002654965760_n

odrážka

Holandsko

World Dog Show 2018 Amsterdam 9.8.2018

GWENN z Letohradského ranče - Junior Benelux Winner 2018

42709556_2089805027947643_41844715313692672_n

odrážka

Polsko

MVP Bialystok 18.8.2018

ARCTURUS Wepwawet, mezitřída, rozh. E.Chueva (UA) - Výborný 1, CWC, CACIB, BOB.

MVP Bialystok 19.8.2018

ARCTURUS Wepwawet, mezitřída, rozh. K.Kradziecki (PL) - Výborný 1, CWC, BOB.  

Artur_bialystock

odrážka

Německo

CACIB Leipzig 25.8.2018

ATIK Wepwawet, mezitřída, rozh. Silke Bunduls (DE) - Exc. 1, CAC, CACIB, BOB 

Leipzig

odrážka

Slovensko

DuoDanube Bratislava 18.8.2018

ATIK Wepwawet - mezitřída, rozh. Zoltán Baffia (HU) - Exc. 1, CAC, CACIB, BOS

Bratislava

odrážka

Německo

CACIB Giessen  4.8.2018

ATIK Wepwawet - mezitřída, rozh. Antje Sander (DE) - Exc. 1, CAC, res. CACIB

Giessen-2

odrážka

Německo

CAC Erfurt 16.6.2018

ATIK Wepwawet - mezitřída, rozh. Horst Kliebenstein (DE) - V1, CAC

CACIB Erfurt 17.6.2018

ATIK Wepwawet - mezitřída, rozh. Piotr Król (PL) - V1, CAC 

Atik-wepwawet

odrážka

Polsko

Národní výstava Zakrzów 21.4.2018

ALTAIR Wepwawet -  tř.mladých, rozhodčí Anna Rogowska (PL) : V1, CAJC, BOJ, BOB

Splněny podmínky pro JCH PL

Lerry

odrážka

 

CACIB Nitra (SK)

7.4.2018 -Nitra CACIB (SK) - Nero vom Kranenburger Bruch -  V1 CAJC BOB 
8.4.2018 -Nitra CACIB (SK) - Nero vom Kranenburger Bruch -  V1 CAC CACIB BOS

2018-nitra-nero

odrážka

CACIB Chemnitz 7.4.2018 (Německo)

ATIK Wepwawet, třída mladých, rozhodčí Silke Bunduls (DE) - V1, CAJC, BOJ, BOB

Atik

 

odrážka

FeHoVa - Winter Dog Show 2018 Budapešť (HU)

Feebee z Letohradského ranče
15.2. - Exc. 2, Res. CAC, Res. CACIB
16.2. - Exc. 2, Res. CAC, Res. CACIB
17.2. - Exc. 1, CAC, CACIB, BOB
18.2. - Exc. 1, CAC, CACIB, BOB

  2018_feebee_zlr_budapest

odrážka

Polsko

Altair Wepwawet

Národní výstava Racibórz PL…tř mladých…..V1, CAJC, BOJ, BOB

Mezinárodní výstava Katowice…..tř.mladých….V1, CAJC, BOJ

odrážka

MVP Duocacib Nitra (Slovensko), 10.-11.2.2018

Nero vom Kranenburger Bruch
10.2.2018 - V1, CAJC, BOS
11.2.2018 - V1, CAJC

2018_nitra_nero           2018_nitra_nero1 

odrážka

MVP Duocacib Nitra (Slovensko), 10.-11.2.2018

Harry Czubaryk
10.2.2018 - V1
11.2.2018 - V1, CAC, CACIB, BOB

Daisy Mae Týnská hora
10.2.2018 - V1, CAC, CACIB, BOB
11.2.2018 - V1, CAC, CACIB, BOB 

 

odrážka
Mezinárodní výstava Lubin (Polsko), 21.1.2018
 

Harry Czubaryk (15 měsíců) - V1, CWC, CACIB, BOB
Daisy Mae Týnská hora - V1, CWC, CACIB
splněny podmínky pro titul Polský šampion 

odrážka

Norimberk (DE) - International dog show, 14. 1. 2018

ATIK Wepwawet, třída mladých, rozhodčí Dr. Wilfried Peper (DE) - V1, Anw. Dt. Jug. Ch. VDH, Deutscher Alpenjugendsieger

 

 

odrážka
Nitra (SK), WINNER SHOW, 9.12.2018
 

ARCTURUS Wepwawet, třída mladých, rozhodčí: Monika Blaha (AT): Exc. 1, 
CAJC, BOJ, BOB 

odrážka
Národní výstava psů, Walbrzych (PL), 3.12.2017 

Arcturus Wepwawet, třída mladých, rozhodčí: J.Grunt (PL): Exc. 1, CAJC, 
BOJ, BOB 

odrážka
 
Doppel CACIB Wels (A)  2. - 3.2017
 
Feebee z Letohradského ranče
2.12. - V1, CACA, CACIB, BOB
3.12. - V1, CACA, Res. CACIB

 

odrážka

Harry Czubaryk
14.10. 2017 krajowa wystawa Jelenia Góra
V1, CAJC, BOS
tímto splnil podmínky k udělení titulu junior šampión Polska

odrážka

Arcturus Wepwawet
1.10.2017
Epeiros Cup (Slovensko): V1, CAJC, Epeiros Junior Winner
2.9.2017
2. Národní výstava landseerů v Polsku: V1, Nejlepší mladý pes, Vítěz mladých

 

   

odrážka

MVP Nitra 16 - 17.9.2017
Derik Týnská hora
16.9.2017 -V1,CAC,CACIB,BOS
17.9.2017 -V1,CAC,res.CACIB

odrážka
 
MVP Wroclaw 24.9. 2017
Daisy Mae Týnská hora V1, CWC, res CACIB
Harry Czubaryk V1, CAJC, BOJ

odrážka

MVP Nitra 16 - 17.9.2017
Daisy Mae Týnská hora
16.9. V1, CAC, res CACIB
17.9. V1, CAC, CACIB, BOS
 
Harry Czubaryk
16.9. V1, CAJC
17.9. V1, CAJC, BOJ
17.9. udělen titul slovenský šampion krásy mladych

      

odrážka

Duodanube Bratislava (SK) 19. - 20.8. 2017
 
Derik Týnská hora
19.8. V1, CAC, CACIB, BOS
20.8. V1, CAC, CACIB, BOS

odrážka

Duodanube Bratislava (SK) 19. - 20.8. 2017
 
Daisy Mae Týnská hora
19.8. V1, CAC
20.8. V1, CAC, CACIB, BOB
 
Harry Czubaryk
19.8. V1, CAJC, BOJ
20.8. V1,CAJC, BOJ

   

odrážka

Duo CACIB Sopty 2017 (PL)
Feebee z Letohradského ranče 

 
05.08.2017 - V1, CAC, CACIB, BOS
06.08.2017 - V1, CAC, CACIB, BOS

odrážka

Feebee z Letohradského ranče

Polsko
1.4.2017  NVP  Šwiebodzice - V1, CAC, BOS
29.4.2017 NVP Jelenia Góra - V1, CAC, BOS

odrážka

Daisy Mae Týnská hora

Polsko
4.3. 2017 Zielona Góra V1, CAJC, BOJ, BOS
29.4. 2017 Jelenia Góra V1, CAJC, BOJ
30.4. 2017 Jelenia Góra V1, CAJC, BOJ, BOS

odrážka

Feebee z Letohradského ranče

Italy - Reggio Emilia

17.3.2017 EXC.1, CAC, CACIB
18.3.2017 EXC.1, CAC, CACIB, BOB
19.3.2017 EXC.1, CAC, CACIB, BOB

odrážka

Edgar Formenos Gil

24.4.2016 - MVP Inernational Dog Show Opole -  výborná 1, CAC, CACIB, BOB


3.12.2016 - MVP Nitradog - Nitra - výborná 1, CAC, CACIB, BOS
4.12.2016 - MVP Nitradog - Nitra - výborná 1, CAC, CACIB, BOB
 

odrážka

Baily Týnská hora

19.8.2016 KV Landseerů Slovensko-Bratislava -výborná 1,CAC
20.8.2016 MVP Bratislava-výborná1,CAC,CACIB,BOS

5.11.2016 MVP Danube duo CACIB-výborná1,CAC,res.CACIB
6.11.2016 MVP Danube duo CACIB-výborná1,CAC,res.CACIB

3.12.2016 MVP Nitradog-výborná1,CAC,CACIB,BOB
4.12.2016 MVP Nitradog-výborná1,CAC,CACIB,BOS
 

odrážka

MVP Komárom (HU)
Elfi z Laderova


07.10.2016 MVP Komárom (HU) - tř.otevřená - V1, CAC, CACIB, BOB
08.10.2016 MVP Komárom (HU) - tř.otevřená - V1, CAC, CACIB, BOB
09.10.2016 MVP Komárom  (HU) - tř.otevřená - V1, CAC, CACIB, BOS

odrážka

IHA Tulln (Rakousko)
Elfi z Laderova
 

01.10.2016  - třída otevřená - V1, CACA, CACIB, BOB
02.10.2016  - třída otevřená - V1, CACA, CACIB, BOB

   

odrážka

Nitra (Slovensko)
Baily Týnská hora
10.6.2016  CVP-výborný 1,CAC,BOS
11.6.2016  MVP-GRAND PRIX SLOVAKIA-výborná 1,CAC.CACIB,BOB,SLOVAKIA WINNER 2016
12.6.2016  MVP-DERBY WINNER SHOW-výborná 1,CAC,CACIB,BOB
 

odrážka

IDS Zadar
Fame Alvemia
29.04.2016 - Exc1, CAC, CACIB, BOB
30.04.2016 - Exc1, CAC, CACIB, BOB
1.5.2016 - Exc1, CAC, CACIB, BOB
 

odrážka

Nitra (Slovensko)
Fame Alvemia
01.04.2016 Victory Show Nitra - Šamion šampionů - Havelka Tibor SK - CAC, Victory Winner 2015
02.04.2016 MVP Nitra - Nitra Cup - Volinets Serghei MD - Exc.1, CAC, CACIB, BOS
3.4.2016 MVP Nitra - Nitra Winner Show - Vlad. Piskay SK - Exc.1, CAC, CACIB, BOB
 

odrážka

IHA Salzburg (Rakousko)
10.4.2015

Karlo vom Münchner Land
- třída veteránů - V1, BOV 
 

odrážka

Italy - Reggio Emilia
Janina vom Petersberg

18.3.2016 EXC.1, CACIB, BOB
19.3.2016 EXC.1, CACIB, BOB
20.3.2016 EXC.1, CACIB, BOB

odrážka

IHA Wels (Rakousko)
5.12.2015
rozhodčí: Uschi Eisner (AT)
Karlo vom Münchner Land
- třída veteránů - V1, BOV 
Fame Alvemia - V1, CACA, CACIB, Best female, BOB

IHA Wels (Rakousko)
6.12.2015
rozhodčí: Olga Šinko (SLO)
Karlo vom Münchner Land
- třída veteránů - V1, BOV 
Fame Alvemia - V2, res.CACA

 

       

odrážka

IHA Leipzig (Německo)
22.8.2015
Arun z Laderova - V1, Anw.Dt.Ch.VDH, Res.CAC. Res.CACIB
Combo z Laderova - V1, Anw.Dt.Ch.VDH

German Winner Show Leipzig (Německo)
23.8.2015
Arun z Laderova - V2, Res.-Anw.Dt.Ch.VDH, Res.CACIB
Combo z Laderova - V2, Res.-Anw.Dt.Ch.VDH

 

odrážka

Klubová výstava Slovenského landseer klubu  Bratislava (Slovensko)
21.8.2015
rozhodčí: Renata Cepková
Jethro vom Nebelwald - V1, CAC, Klubový vítěz, BOB

MVP Bratislava (Slovensko)
22.8.2015

rozhodčí: p. Piskay
Jethro vom Nebelwald - V1, CAC, CACIB, BOB

 

odrážka

WDS Milano (Itálie)
12.6.2015
Janina vom Petersberg - V1, r.CACIB
 

odrážka

WDS Milano (Itálie)
12.6.2015
výsledky:          
 

odrážka

MVP Nitra (Slovensko)
6.6.2015
rozhodčí: John Waulben (NL)
Fame Alvemia - V1, CAC, CACIB, Gran Prix Slovakia Winner 2015, BOB
 

odrážka

MVP Nitra (Slovensko)
6.6.2015
Jethro vom Nebelwald - tř. šampionů - V1, CAC, CACIB, Gran Prix Slovakia Winner 2015, BOS
 

odrážka

MVP Lučenec (Slovensko)
10.5.2015
rozhodčí: T. Havelka
Jethro vom Nebelwald - tř. šampionů - V1, CAC, CACIB, BOB
 

odrážka

IHA Wieselburg (Rakousko)
10.5.2015
Buck Askanier z Laderova - V1, CACA, CACIB, BOS
 

odrážka

IHA Opole (Polsko)
26.4.2015
Rozhodčí: Petru Muntean (ROM)
Arun z Laderova - tř. šampionů - V2
Csilla vom Libris hort - tř. šampionů - V1, CWC, CACIB

 

odrážka

Polish Newfoundland and Landseer Club Show (Polsko)
25.4.2015
Rozhodčí: Brigitte Gothen (DK)
Claudie z Hory Blaník - tř. otevřená - V1, CWC
Arun z Laderova - tř. šampionů - V1, CWC, Klubový vítěz, BOB
Csilla vom Libris hort - tř. šampionů - V1, CWC, Klubový vítěz, BOS

 

odrážka

IHA Chemnitz (Německo)
19.4.2015
Rozhodčí: Silke Bunduls
Combo z Laderova - mezitřída - V1, CAC, CACIB, BOB
Arun z Laderova - třída šampionů - V1, Anw. Dt. Ch.VDH Res CAC, Res CACIB

 

odrážka

IHA Salzburg (Rakousko)
29.3.2015
Claudie z Hory Blaník - tř. mladých - V1, Jugendbeste
 

odrážka

MVP Katowice (PL)
21.3.2015
Claudie z Hory Blaník - tř. mladých - V1, Najlepszy Junior, Zwyciezca Mlodziezy, BOB
 

odrážka

IHA Graz (Rakousko)
8.3.2015
Claudie z Hory Blaník - tř. mladých - V1, Jugendbeste
 

odrážka

DUOCACIB Nitra (SK)
28.2.2015
Janina vom Petersberg - tř. otevřená - V1. CAC, CACIB, BOB
Fame Alvemia - mezitřída - V1, CAC, r.CACIB
Balzac Nez-On - mezitřída - V1, CAC, CACIB, BO
S

1.3.2015
Janina vom Petersberg - tř. otevřená - V1. CAC, CACIB, BOB
 

odrážka

Victoryshow CAC & Champion of Champions Nitra (SK)
27.2.2015
JCh. Fame Alvemia - V1. CAC, Victory Junior Winner
 

odrážka

Národní výstava psů Glogów (Polsko)
25.1.2015
Claudia z Hory Blaník - třída mladých - V1, Najlepszy Junior, Zwyciezca Mlodziezy
 

odrážka

IHA Nürenberg (Německo)
11.1.2015
Rozhodčí: Brigitte Greisler ( DE )
Arun z Laderova - V1, CAC
Abar z Laderova - V2, r.CAC

Combo z Laderova - V3

odrážka

IHA Wels (Rakousko)
6.12.2014
Arun z Laderova - tř. šampionů - V1. CACA, CACIB, BOB
Combo z Laderova - mezitřída - V1, CACA
Claudia z Hory Blaník - třída mladých - V1, Jugendbeste

7.12.2014
Arun z Laderova - tř. šampionů - V1. CACA, CACIB, BOS
Combo z Laderova - mezitřída - V1, CACA
 

odrážka

Národní výstava psů Zabrzle (PL)
12.10.2014
Buck Askanier z Laderova - V1. CWC, CACIB, BOB /splněny podmínky na Polského šampiona/
Adonisz Pearl of Csillahill- NV1, nejkrásnější štěně rasy

Claudia z Hory Blaník - V1, Najlepszy Junior, Zwyciezca Mlodziezy
 

odrážka

Mezinárodní výstavy psů Německo a Rakousko
Buck Askanier z Laderova
28.9.2014 - Bundessieger TULLN /A/ V1, CAC, res. CACIB
23.8.2014 Lipsko /D/ V2, Res. 
A.Dt.Ch/VDH
24.2.2014 Lipsko /D/ V1, Anw.Dt.Ch.VDH, res. CAC,res. CACIB
 

odrážka

Mezinárodní výstava psů Lučenec (Slovensko)
14.9.2014

Jethro vom Nebelwald (třída šampionů) - V1, CAC, CACIB, BOB
 

odrážka

Mezinárodní výstava psů Innsbruck (Rakousko)
23.8.2014

Jethro vom Nebelwald (třída otevřená) - V1, CACA, r.CACIB
24.8.2014
Jethro vom Nebelwald (třída šampionů) - V2, r.CACA, r.CACIB
 

odrážka

Mezinárodní výstava psů Erfurt (Německo) - 15.6.2014
Jethro vom Nebelwald (třída šampionů) - V1, CAC (VDH), r.CACIB, r.CAC (DLC)
 

odrážka

Národní výstava psů Swiebodzice (Polsko)
Arun z Laderova (třída šampionů) - V1, CWC, NDP, BOB, závěrečné soutěže - skupina FCI II. 4. místo
Abar z Laderova (třída otevřená) - V1, CWC
 

odrážka

IHA Wieselburg (AT) 18.5.2014
Buck Askanier z Laderova - V1, CACA
Abar z Laderova - V1, CACA, CACIB, Beste Rüde, BOB
 

       

odrážka

MVP Opole (PL) 27.4.2014
Buck Askanier z Laderova - CAC, CACIB, BOB
 

odrážka

IHA Chemnitz (DE) 12.4.2014
Arun z Laderova - r.CAC, r.CACIB, Res.-Anw. Dt.Ch.VDH
 

odrážka

IDS CACIB Zielona Gora (PL) 1.3.2014
Arun z Laderova - V1, CWC, CACIB, BOS
Csilla vom Libris Hort - V1, CWC, CACIB, BOB
 

odrážka

IHA Salzburg (AT) 6.4.2014
Jethro vom Nebelwald - V1, CACA, CACIB, Nejlepší pes, BOB
 

odrážka

Národní výstava Zabrze (PL) 6.4.2014
Buck Askanier z Laderova - V1, CWC, BOB, BOG - 4.místo
 

odrážka

IHA Graz 9.3.2014
Buck Askanier z Laderova - V1, CAC, r.CACIB
Abar z Laderova - V2, r.CAC
 

odrážka

MVP Trenčín 19.1.2014
Buck Askanier z Laderova - mezitřída - V1, CAC, r.CACIB
Berrie White Pod Svatou horou - třída mladých - V1, CAJC
Baily Týnská hora - třída šampionů - V1, CAC, r.CACIB

odrážka

MVP CACIB Nürnberg (DE) 12.1.2014
Arun z Laderova - třída šampionů - V2, A.Dt.Ch.(VDH)

Zahraniční výstavy 2013

odrážka

NVP Sviebodzice (PL) 1.12.2013
Arun z Laderova - třída šampionů - V1, CWC, BOB

odrážka

MVP Kielce (PL) 11.11.2013
Biff Týnská hora - V2
Bonnie Týnská hora - V1, CWC, CACIB
Baily Týnská hora - V1, CWC, r.CACIB

MVP Kielce (PL) 10.11.2013
Biff Týnská hora - V2
Baily Týnská hora - V1, CWC, CACIB, Nejhezčí fena

MVP Wroclaw (PL) 29.9.2013
Bonnie Týnská hora - V1, CWC, CACIB, BOB
Baily Týnská hora - V1, CWC, r.CACIB

MVP Leszno (PL) 2.6.2013
Bonnie Týnská hora - V1, CWC, CACIB, BOB, Nejhezčí fena
 

odrážka

MVP Bratislava (SK) 17.6.2013
Baily Týnská hora - V2, r.CAC, r.CACIB

MVP Bratislava (SK) 16.6.2013
Baily Týnská hora - V2, r.CAC
 

odrážka

DANUBE DUO CACIB BRATISLAVA 26.10.2013
Buck Askanier z Laderova - V1, CAC
Arun z Laderova - V2, r.CAC, r.CACIB
Csilla vom Libris Hort - V1, CAC, CACIB, BOS
 

DANUBE DUO CACIB BRATISLAVA 27.10.2013
Arun z Laderova - V1, CAC, CACIB,BOB
Csilla vom Libris Hort - V1, CAC, r.CACIB
 

odrážka

CACIB SHOW Komárom 19.10.2013
Buck Askanier z Laderova - V1, CAC
Abar z Laderova - V1, CAC, res. CACIB
Arun z Laderova - V1, CAC, CACIB, BOB
 

CACIB Derby Komárom 20.10.2013
Buck z Laderova - V1, CAC, Maďarský Vítěz DERBY - Landseer
Abar z Laderova - V1, CAC, CACIB, BOB
Arun z Laderova - V1, CAC, res. CACIB

 

odrážka

Internationale Ausstellung Leipzig 24.8.2013
tř. šampiónů : Arun z Laderova - V1, VDH/VLD, Res. CACIB
tř. otevřená : Abar z Laderova - V1, VDH/VLD, CACIB, BOB
mezitřída : Buck Askanier z Laderova - V1, VDH/VLD
rozhodčí : G. Schlichting

German Winner Leipzig 25.8.2013
mezitřída: Jethro vom Nebelwald V1, A.D.Tch.(VDH), res. CAC, res. CACIB
mezitřída: Buck Askanien z Laderova V2, res. A.D.Tch (VDH)
tř. otevřená: Abar z Laderova V1, A.D.Tch (VDH), CAC, CACIB, BOB
tř. šampionů: Arun z Laderova  V1, A.D.Tch (VDH)
 

       

odrážka DUO DANUBE Bratislava 17. a 18.8.2013
 Abar z Laderova -  V1, CAC, CACIB, BOB (oba dny)
 Buck Askanier z Laderova  - 1, CAC, r.CACIB (oba dny)
 

   

odrážka Budapest GRAND PRIX CACIB SHOW 15.5.2013
 Arun z Laderova - třída Šampionů -     V1, CAC, CACIB, BOB
 Abar z Laderova -  třída Otevřená -      V2, Res.CAC
 Buck Askanier z Laderova - třída Junior -  V1, CAJC, BOJ
 
 
WORLD DOG SHOW  Budapest 17.5.2013
 

 Arun z Laderova  - třída Šampionů - V4
 Abar z Laderova  - třída Otevřená  - V1, CAC
 Buck Askanier z Laderova - třída Junior - V3

odrážka MVP Dresden, Německo
28.4.2013

Jethro vom Nebelwald, mezitřída - V1, CAC (VDH), res. CACIB, res. CAC (DLC)
rozhodčí: paní Chwalibog PL

odrážka MVP Wieselburg, Rakousko
7.4.2013

Jethro vom Nebelwald, mezitřída - V1, CACA

Zahraniční výstavy 2011

odrážka MVP Wels, Rakousko
4.12.2011

Karlo vom Münchner Land, třída šampionů - V1, CAC, r.CACIB

odrážka MVP Leipzig, DE
21.8.2011

DAFFY Alvemia, mezitřída - V1, CAC, CACIB, Vítěz Lipska, BOB

odrážka Světová výstava Paříž, FR
7.7.2011

DAFFY Alvemia, mezitřída - V2

odrážka MVP Trenčín, SK
23.1.2011

DAFFY Alvemia, mezitřída - V1, CAC, CACIB, BOB

Zahraniční výstavy 2010

odrážka NVP Kassel, Německo
11.12.10

DAFFY Alvemia, třída mladých - V1, CAJC


 

odrážka MVP Nitracanis SK
20.11.10

DAFFY Alvemia, třída mladých - V1, CAJC, BOB

odrážka Evropská výstava, Celje, Slovinsko
30.9.10

DAFFY Alvemia, třída mladých - V1, CAJC, Evropský vítěz mladých

odrážka Klubová výstava VLD, Moritzburg, Německo
26.9.10

DAFFY Alvemia, třída mladých - V2, res. CAJC
ASTON Zaragosa, třída mladých - V1, CAJC



odrážka MVP Tulln, Rakousko
26.9.10

KARLO vom Münchner Land, třída šampionů - V1, CACA, res. CACIB

odrážka MVP Wroclaw, Polsko
26.9.10

CIGGY z Letohradského ranče, třída otevřená - V1, CWC

odrážka MVP Bratislava, Slovensko
22.8.10

DAFFY Alvemia, třída mladých, V1, CAJC

odrážka MVP Bratislava, Slovensko
21.8.10

DAFFY Alvemia, třída mladých - V1, CAJC, BOB

odrážka Klubová výstava ÖNLK, Baden, Rakousko
19.6.10

KARLO vom Münchner Land, třída otevřená - V1, CACA



odrážka Středoevropská výstava, Bratislava, Slovensko
16.5.10

CIGGY z Letohradského ranče, mezitřída - V1, CAC, CACIB, Středo-východoevropský vítěz

odrážka MVP Bratislava, Slovensko
15.5.10

CIGGY z Letohradského ranče, mezitřída - V1, CAC, CACIB



odrážka MVP Wieselburg, Rakousko
11.4.10

ARIS Alvemia, třída čestná - V1, CACA, BOB
KARLO vom Münchner Land, třída šampionů - V2, res. CACA







Zpět

Mareš M.Mareš L.

Partneři

Landsser_logo-kulate

Landseerclub.cz

Kontaktujte nás

Landseer klub ČR

U Kostela 166

Ratboř 281 41

mail: rcepkova@volny.cz 

Tel.: +420 602 251 877

Sdílejte s námi

.

.